ورود
نوع جستجو را انتخاب نمایید
  • سایت
  • وب
جستجو
مقام معظم رهبری: جنگ به وسیله‌ی مردم اداره شد. هم ارتش و هم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هم نیروهای گوناگون، متکی به مردم بودند؛ به ایمان مردم، به عشق مردم، به صفای مردم.
اخبار
چهارشنبه 23 اسفند 1396
تعداد بازدید: 179
تعداد نظرات: 0

حضور کارکنان امور ماکو در مراسم گرامیداشت شهداء

 حضور کارکنان امور ماکو در مراسم گرامیداشت شهداء

حضور کارکنان امور ماکو در مراسم گرامیداشت شهداء

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو، کارکنان این امور در مراسم پاسداشت شهداء که از طرف دنیروی مقاومت سپاه پاسداران ماکو ترتیب یافته بود شرکت کرده و با غبارروبی و گل افشانی مزار شریف شهداء و با نثار فاتحه بر روح پرفتوح امام راحل و شهداء، ارادت خود را به مقام شامخ آن عزیزان و خانواده معظم شهداء اعلام کردند.

سرهنگ فرمانده نیروی مقاومت سپاه پاسداران ماکو ضمن گراميداشت مقام شامخ شهداء گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه جوانان را در برابر دسیسه‌های شوم دشمنان نظام بیمه می‌کند و نسل امروز ما نیازمند ایجاد ارتباط با هویت انقلابی و دینی خود است.

ايشان درمراسم شهداء با اشاره به زنده نگه داشتن یاد وخاطره شهدا دفاع مقدس اظهار داشت: زنده نگه‌داشتن یاد وخاطره شهیدان سبب ارج نهادن به آرمان‌های مقدس آنها می‌شود و آینده سازان این کشور باید برای زنده نگه‌داشتن یاد شهیدان تلاش کنند.

وی افزود: شهدا با عشق و علاقه و ایمان راسخ برای دفاع از انقلاب راهی میدان نبرد حق علیه باطل شدند و با نثار خون خود سرافرازی و عزت را به ارمغان آورند و وظیفه همه افراد جامعه است که ادامه دهنده راه شهدا و آرمان‌های آنان باشند. 
رئيس بنيادشهيد تصریح کرد: جوانان و نوجوانان باید بدانند که آرامش امروز انقلاب اسلامی ایران نتیجه جانفشانی شهدای گرانقدر است.

وی ادامه داد: نسل امروز ما نیازمند ایجاد ارتباط با هویت انقلابی و دینی خود است و اگر این ارتباط ایجاد نشود ممکن است بحران هویت برای نسل جوان رخ دهد بنابراین ایثارگران ما وظیفه دارند تا هویت انقلابی و دینی این ملت را با ایجاد ارتباط، به نسل جوان انتقال دهند.

حجت الاسلام قاسم اسمعیل زاده بیان داشت: ایثارگری در جامعه ما باید همیشه زنده بماند و چراکه انقلاب اسلامی تاکنون مرهون ایثارگری ایثارگران و شهدا بوده است و تداوم آن نیز به تداوم ایثارگری در جامعه بستگی دارد.

وی خاطرنشان کرد:برگزاری يادبود شهدا تاثیر همه جانبه‌ای بر فضای جامعه دارد تاثیر فرهنگی مراسم شهدا در فضای جامعه با توجه به شرایط کشور و فرمایش‌های مقام معظم رهبری از اهمیت بسیاری برخوردار است
وی عنوان کرد: برگزاری بزرگداشت شهدا مصداق زنده نگه داشتن راه شهدا و امام راحل است، راه شهدایی که محور زندگی آنها خدا بود و برای خدا کار می‌‌کردند و اگر کار ما برای رضای خدا باشد از تعریف و تمجید دیگران در کار خود مغرور نمی‌شویم.

وی با اشاره به اینکه اگر در دوران دفاع مقدس ما در مقابل یک دشمن قرار داشتیم امروز جوانان و نوجوانان ما در مقابل دشمنان باید به فکر خاکریزها بود و مقاومت کرد، کار جوان امروز در این عرصه ارزشمندتر است و باید در این میدان مبارزه کم نگذاریم چراکه در دوران دفاع مقدس شهدا کم نگذاشتند و میدان جهاد اکبر و جهاد نفس را خالی نکردند.
گفتني است مراسم بزرگداشت یاد شهداء با حضور خانواده معظم شهداء و همرزمانش، مسئولين بنياد و مسئولین ادارات و مردم هميشه در صحنه و با تلاوت قرآن و مداحی برگزار شد.

تصاویر
  •  حضور کارکنان امور ماکو در مراسم گرامیداشت شهداء
  •  حضور کارکنان امور ماکو در مراسم گرامیداشت شهداء
  •  حضور کارکنان امور ماکو در مراسم گرامیداشت شهداء
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: